Vartojimo paskolos: kur pasiskolinti pigiau?

Vartojimo paskolos – bankai ar greitieji kreditai?

Šiame straipsnyje padėsime aptarti visus vartojimo paskolos pliusus. Pabandysime surasti tinkamiausią sprendimą vartojimo paskolai gauti. Sužinosite kur geriausia skolintis. Vartojamąją paskolą galite gauti dviem būdais: pirmas būdas skolintis iš banko, o antrasis būdas kreiptis į greituosius kreditus. Dabar apsižvelgsime pliusus.

 

Vartojimo paskolos iš banko pliusai:

  1. Didelė paskolos suma ( galima gauti nuo 1000 litų iki 90000 litų);
  2. Ilgas paskolos laikotarpis ( paskolos suteikiamos nuo 3 mėnesių iki 5 metų) ;
  3. Nereikia pateikti jokių ataskaitų apie panaudotą paskolą;
  4. Sutarties metu yra nustatomos fiksuotos palūkanos, kurios yra stabilios ir keičiantis ekonominei situacijai šalyje išlieka tokios pačios.
  5. Paskolos išduodamos labai gretai, dažniausiai galima gauti net per 1 darbo dieną.

Vartojimo paskolos iš banko minusai:

  1. Pirmiausiai su banku reikės pasirašyti visas sutartis. Šias sutartis parengia banko teisininkai, bet už jas reikia apmokėti klientui, todėl teks paploninti piniginę. Sutarčių sudarymas nėra labai brangus, vidutiniškai būna apie kelis šimtus litų.

Vartojimo paskolos iš greitųjų kreditų pliusai:

  1. Greitas paskolos gavimas, 15 minučių bėgyje po paraiškos pateikimo galima tikėtis gauti paskolą;
  2. Mažos palūkanos ir lanksčios grąžinimo sąlygos. Ištikus bėdai ir negalinti grąžinti mėnesinės įmokos, galite pratęsti savo paskolą pervesdami pratęsimo įmoką.
  3. Greitųjų kreditų bendrovės nesuteikia jau labai didelių paskolų, vidutiniškai vyrauja iki 35000 litų sumos.

Jeigu Jums prireikė ne tokios didelės pinigų sumos, trumpam laikui, tuomet rekomenduojame kreiptis į greituosius kreditus, o jeigu prireikė didelės sumos ir ilgam laikui, tuomet tinkamiausia kreiptis į banką. Skolinkitės atsakingai, juk įsipareigojate ne draugui ar kolegai, o bankui.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*