Sms kreditas

Pritrūkai pinigų? Ne bėda. Šiais laikais kuo toliau tuo labiau lengviau skolintis pinigus. Vienas iš populiariausių skolinimosi būdų yra sms kreditai. Net neabejojame, kad jau esate apie tai girdėję televizinių reklamų metu, skaitę apie šią galimybę internete. Visgi dažnas nedrįsta pasinaudoti šia proga pasiskolinti pinigų, turbūt baiminasi būti apgauti, o galbūt bijo susimokėti dėl neaiškios priežasties išaugusias palūkanas.

Būkime atviri, nemokėti palūkanų galima tik skolinantis iš geriausių draugų arba iš mamos, o skolintis iš banko ar kredito įmonių, palūkanos yra normalus reiškinys. Negalime nepaminėti, kad šiandieninės kreditą teikiančios įmonės vilioja klientus labai naudinta akcija, tai nemokama pirma paskola, kuri reiškia, kad pirmą kartą skolinantis pinigus iš kredito įmonės nereikės mokėti palūkanų, kiek pasiskolinote tiek ir grąžinate po kreditoriaus nustatyto laikotarpio. Paskolos grąžinimo laikotarpis dažniausiai trunka mėnesį, tačiau reikalui esant galite prasitęsti šį laikotarpį dar mėnesiui už kredito įmonės nustatytą mokestį, jis dažniausiai sudaro ne daugiau 10 proc. paskolos sumos.

Sms kreditas itin paprastas būdas skolintis pinigus. Tereikia būti pilnamečiu ir turėti banko sąskaitą, į kurią bus galima pervesti pasiskolintą sumą. Norint pasiskolinti trūkstamą pinigų kiekį, turite nusiųsti užklausą kredito įmonės nurodytu numeriu. Dažniausiai skolinantis pirmą kartą besiskolinančiam asmeniui reikia pervesti 1 centą į skolintojo nurodytą sąskaitą, tam kad patvirtinti tapatybę, o jau po to, kelių minučių bėgyje, gaunate pasiskolintą sumą į savo sąskaitą. Išties paprasta.

Dažnas žmogus įsigudrina ir kiekvieną kartą skolinasi pinigus iš vis kitos kredito įmonės, taip kas kartą skolindamiesi be jokių palūkanų. Didėjant paklausai, kreditą teikiančių bedrovių vis daugėja, taigi pasirinkimas išties didelis. Sms kreditas – vis labiau populiarėjantis patogus ir greitas būdas pasiskolinti.