Paskolos ir kreditai internetu

Paskolos ir kreditai internetu geriausiomis sąlygomis tik mūsų tinklalapio lankytojams. Pasinaudokite šiuo ypatingu pasiūlymu ir gaukite greitąjį kreditą internetu iš mūsų partnerių:

Paskolos ir kreditai internetu patogiausias ir greičiausias būdas gauti pinigų, kai jų trūksta.Neseniai atsiradusi paslauga skolintis internetu greitai įsitvirtino Lietuvos finansinėje rinkoje. Jeigu Jums reikia pinigų trumpam laikui, pavyzdžiui nuo kelių dienų iki metų laiko, tai ši paslauga kaip tik Jums. Tokius kreditus teikia ne tik lizingo bendrovės, bet ir kredito unijos bei greitųjų kreditų bendrovės.

 

Kaip gauti paskolą internetu arba kreditą ?

 

Pirmiausia, norint gauti paskolą internetu, privalote atikti keliamus reikalavimus. Vienas iš svarbesnių reikalavimų, tai turėti pastovias pajamas, kitas ne ką mažiau svarbesnis kriterijus –  būti  pilnametystės sulaukęs Lietuvos Respublikos pilietis. Taip pat būtina turėti lietuvišką banko saskaitą kuriame nors banke. Dar vienas svarbus punktas –  turėti galiojantį lietuvišką pasą arba asmens tapatybės kortelę, visada prieš skolinadiemiesi pasitikrinti ar dar galioja, ar dar ne laikas prasitęsti galiojimą, nes su negaliojančiu asmens dokumentu niekas nesuteiks paskolos ar kredito. Norėdami gauti kreditą privalote atitikti visus keliamus reikalavimus, nes kitu atveju negausite paskolos ir teks ieškoti kitų alternatyvų.

Dažniausiai pinigai pervedami į Jūsų banko sąskaitą nurodytą registracijos metu, bet yra ir išimčių, yra galimybė atsiimti paskolą ar kreditą  „Lietuvos spauda“ kioskuose, prekybos centruose „Maxima“, Lietuvos pašto skyriuose, kreditų unijos punktuose bei greitųjų kreditų ofisuose.

1 Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*