Paskolos bedarbiams

Turbūt jau esate girdėje apie pirma paskola internetu nemokamai arba pirmas kreditas nemokamas. Jeigu nežinote kas tai yra, tuomet padėsime atsakyti į Jūsų klausimą. Tiek mažas, tiek didelis žino kas yra paskolos. Paskolas sudaro daug visokių rūšių, vienos teikiamos internetu, kitos sms žinute, o trečios kokioje nors atstovybėje. Paskutiniais metais labai išaugo paskolų paklausa, visi pradėjo skolintis iš bankų, greitųjų kreditų bendrovių. Kai auga paklausa, iškart automatiškai didėja ir pasiūla. Pradėjo kurtis visokios naujos kredito bendrovės. Vienos užsidaro, kitos atsidaro, bet pati paskolų paslauga populiarėja. Didėjant konkurencijai tarp šių įmonių pradedamos skelbti visokios akcijos. Tokių akcijų pagalba stengiamasi pritraukti naujus klientus.

Paskolų akcijos būna įvairiausios. Dažniausiai tai būna kokios dovanos už pasiimtą kreditą ar paskolą. Dovanų būna įvairiausių, nuo siūlomos didelės picos kavinėje iki bilieto į kokį muzikinį koncertą ar bilietą į kino teatrą. Tačiau pagrinde stengiamasi privilioti tokios akcijomis kaip pirma paskola nemokamai arba kaip minėjome anksčiau, pirmas kreditas nemokamas. Tokių akcijų pagalba galite išvengti palūkanų mokėjimo, privalėsite grąžinti tik pasiskolintą sumą, tačiau svarbu paminėti, kad tai galioja tik pirmą kartą skolinantiems. Antrą kartą tokiu pasiūlymu pasinaudoti jau nebegalėsite, bet nenusiminkite, jeigu jau pasinaudojote iš vienos greitųjų kreditų bendrovės siūlomu pasiūlymu, galite kreiptis į jau kitą įmonę, ji tikrai pasiūlys tokią akciją, nes ne viena siūlo.

Norime Jums priminti, kad paskolos internetu yra ypač rimtas įsipareigojimas, kuriuo rizikuojate savo ateitimi. Dėl nelaiku grąžintos paskolos ar kredito galite turėti rimtų problemų, nes delspinigiai auga labai greitai, tikrai labai greitai, todėl skolinkitės atsakingai, visada įvertinkite finansines galimybes, planuokite ne vieną pajamų šaltinį, iš kurio žadate grąžinti paskolą ar kreditą.