Ilgalaikės paskolos internetu

Kas geriau, bankai ar greitieji kreditai?

Lietuvos finansinėje rinkoje per pastarąjį dešimtmenį įvyko įvairių pasikeitimų. Turbūt pats svarbiausias – greitųjų kreditų atsiradimas. Su šiuo atsiradu atsirado galimybė gauti kreditus, paskolas tiesiog internetu. Taip atsirado konkurencija taip banko ir greitųjų kreditų bendrovių, nors tokios bendrovės labiau orientuojasi į trumpalaikes paskolas, bet išaugus susidomėjimui, pradėtos teikti ilgalaikės  greitos paskolos internetu. Taip iškyla klausimas? Kas yra geriau, bankai ar greitieji kreditai?

Pirmiausiai pradėkime nuo bankų teikiamų paslaugų. Kaip ir seniau, taip ir dabar bankai suteikia paskolas gana ilgam laikotarpiui, sakykime nuo metų laiko iki keliasdešimt metų, laiko tarpas priklauso nuo aplinkybių ( nuo skolinamos sumos dydžio). Kitas banko pliusas, jog suteikiamadaug didesnė ilgalaikė paskola. Pavydžiui Jums reikia paskolos būstui įsigyti, tai šiuo atveju, Jums tinka tik banko paskolos, greitųjų kreditų bendrovės, tokio dydžio paskolos Jums nesuteiks. Banko paskolos – labai didelis popierizmas. Norėdami gauti ilgalaikę paskolą, turėsite pasirašyti daugybę visokių popierių, dažniausiai visus dokumentus suruošia bankas, bet už tai paprašo pinigų, todėl teks dar paploninti piniginę.

O kaip gi su greitųjų bendrovių teikiamomis ilgalaikėmis paskolomis? Kas liečia ilgalaikės paskolos internetu laikotarpį, tai kreditoriai suteikia paskolos nuo 6 mėnesių iki 24 mėnesių, bet dabar jau yra išimčių, pasitaiko bendrovių, kurios net suteikia ilgalaikę paskolą iki 5 metų laikotarpio, todėl prieš pasinaudomi paslaugomis, nepagailėkite savo laiko ir paieškokite išsamiau, tikrai rasite geras sąlygas. O kaip gi paskolos dydžiai? Paskolos sumos nebus tokios didelės kaip banke, bet nėra jau tokios ir mažos, galima gauti net iki 34000 litų paskolą. Dažnai greitųjų kreditų bendrovės siūlo pasiimti ilgalaikę paskolą su tikrai mažomis metinėmis palūkanomis. Kartais pasitaiko akcijų, jog pirma ilgalaikė paskola suteikiama be jokių palūkanų, todėl būtina stebėti visus pasiūlymus. Tokiu atveju, banko paslaugomis neapsimoka naudotis, geriau kreiptis į greitųjų kreditų bendroves. Kaip tik mūsų partneriai siūlo šio puslapio lankytojams, išties palankias sąlygas pasiimti ilgalaikę paskolą internetu:

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*