Greitas kreditas

Greitas kreditas: rizika privalo būti pamatuota

Šiais sunkiais laikais susitaupyti pinigų svajonių kelionei ar seniai trokštamam daiktui įsigyti – labai sunku. Jei pajamos vis dėlto yra, tik labai nedidelės, kartais gali apsimokėti svajonę įgyvendinti, pasiimant nedidelę paskolą. O jei pinigų reikia čia ir dabar, tuomet geriausia išeitis – greitas kreditas.

Bankai atsargesni

 

Anksčiau paskolos būdavo suteikiamos tik kruopščiai patikrinus kliento mokėjimų istoriją, finansinius įsipareigojimus, gaunamas iš darbo pajamas. Tuomet norintis gauti net ir nedidelę paskolą žmogus turėjo pateikti nemažai dokumentų, pradedant asmens duomenimis, baigiant išrašais apie pusmečio pajamas. Taip visas kredito gavimo laikas ganėtinai užtrukdavo. Tačiau šiandien ir bankai, ir greitus kreditus teikiančios bendrovės kur kas palankiau nusiteikę kliento atžvilgiu. Tiesa, bankai vis tiek norės kur kas rimtesnių garantijų, kad kreditą galite grąžinti ir tikrai grąžinsite, nei greita paskola suteikusios įmonės.

Aukštos palūkanos – normalu

 

Džiugi žinia, kad greitieji kreditai šiandien suteikiami palyginus paprastai ir lengvai. Ir tik žmogaus atsakomybės dėka kai kurie jų būna protingai paimti ir panaudoti, o kiti, deja, iššvaistyti nebūtinoms prekėms įsigyti. Reikia nepamiršti, kad už tai, jog greitas kreditas jums buvo suteiktas paprastai, turėsite jį suteikusiai bendrovei „atsimokėti“ aukštomis palūkanomis. Jos tokios ne šiaip sau. Tiesiog greitų kreditų bendrovėms nėra kaip užsitikrinti pinigų saugumo ir grįžtamumo. Dažniausiai greitai gautas kreditas būna suteiktas net neapsilankius jį davusioje įstaigoje. Gausu reklamų, kurios siūlo paskolas pasiimti trumpąja žinute ar internetu. Taigi, bendrovės net nemato, kam iš tiesų duoda pinigus. Be abejo, ši rizika jiems turi apsimokėti.

Sankcijos nemokiesiems

Kartais žmonės, norintys paskolos, teiraujasi, ar įmanomas greitas kreditas be uzstato. Atsakymas – taip, tikrai įmanomas. Ir netgi toks ir yra dažniausiai praktikuojamas. Užstatas – namas, kita nuosavybė – prašomas tik imant dideles sumas. Keistai atrodytų, jei dėl kelių šimtų ar kelių tūkstančių litų būtų reikalaujama užstatyti būstą. Vis dėlto nereikia apsigauti, kad nemokant paimtos paskolos, niekas negalės iš jūsų nieko pareikalauti. Juo labiau – išmesti iš namų. Yra ir kitų sankcijų, kurios taikomos nemokiems klientams. Visų pirma, didžiuliai delspinigiai. Taip pat kreipimasis į teismą, kuris nurodys iš kiekvienos jūsų mėnesio algos nuskaičiuoti reikalingą bankui ar greitąjį kreditą suteikusiai bendrovei pinigų sumą. Jeigu esate įsitikinęs, kad greitas kreditas tikrai galės būti išmokėtas, tik tuomet verta jį pasiimti.

Liaudies išmintis pataria

Ką dar reikėtų žinoti, prieš apsisprendžiant skolintis? Dera atminti, kad skubus kreditas ne visada išgelbės jūsų situaciją. Finansinė situacija, gerai neapskaičiavus visų įplaukų ir išlaidų, gali patirti rimtų sukrėtimų, paėmus dar ir papildomą kreditą. Gal įmanoma išsiversti be to daikto ar kelionės, jeigu jiems nėra pakankamai pinigėlių? Gal verta pirkinius atidėti iš tikrųjų geresniems laikams? Juk kreditas smagiai skamba tik tol, kol reikia jį grąžinti. Taigi, būtinai pasverkite savo galimybes. Net liaudies išmintis juokais byloja, jog greitas darbas – kreivas vaikas…

Kitų patirtis

Pasvėrus galimybes, reikia kruopščiai paieškoti palankiausių variantų. Visi girdėję, kad greitas kreditas suteikiamas internetu. Taigi, internete verta paieškoti ir geriausių kredito suteikimo sąlygų. Dažniausiai bendrovės surašo net palyginamuosius pasiūlymus. Informacijos, patirties galima paieškoti ir atsiliepimuose apie konkrečias skubius kreditus suteikiančias įmones. Kartais žmonės pripažįsta, kad greitas kreditas jiems laimės neatnešė ir skatina kitus jokiu būdu neimti paskolų apskritai. Kiti teigia atvirkščiai – greitas kreditas jiems išgelbėjo atostogas ar padėjo susiremontuoti namą. Svarbiausia – neskubėti, kad greitas sprendimas netaptų skausmingas.

1 Trackback / Pingback

  1. Greitas kreditas | Straipsnių katalogas

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*