Greitas kreditas be registracijos mokesčio

Jeigu jums staiga pritrūko pinigų ir nežinote kur kreiptis, išmėginkite kreditą. Kreditai – tai gali būti geriausia išeitis jums reikiamu metu. Kreditai pasiekiamas visiems asmenims nuo aštuoniolikos metų, kurie turi nors minimalias pastovias pajamas. O pats greitojo kredito gavimo procesas yra labai paprastas. Šiuo metu populiariausi greito kredito gavimo būdai – tai greitieji kreditai trumpąja žinute ir greitas kreditas internetu. Dabar panagrinėkime šiuos būdus:

Norint gauti greitą kreditą internetu, jums tereikia turėti lietuvišką banko sąskaitą, kuria galėtumėte naudotis ir internetu. Prisijungę prie savo elektroninės bankininkystės, turėsite pervesti vieno cento vienkartinį registracijos mokestį jūsų pasirinktai greito kredito bendrovei. Tai labai svarbus žingsnis, kadangi į tą sąskaitą, iš kurios pervesite vienkartinį mokestį, ir gausite greitą kreditą. Vadinasi, šis mokestis reikalingas patvirtinti jūsų tapatybę. Pasitvirtinę savo vartotojo paskyrą, palaukite keletą minučių ir gausite patvirtinimą, kad jau galite prašyti greito kredito internetu. Išsiuntę paskolos prašymą, atsakymą gausite per dešimt minučių, jeigu išsiuntėte paskolos paraišką greito kredito tiekėjo darbo metu. Jeigu išsiuntėte ne darbo metu, tuomet su jumis bus susisiekta kitą dieną. Jei jūsų paskola paraiška buvo patenkinta, tuomet iš karto matysite greito kredito pinigus savo sąskaitoje.

Panašiai yra ir su greitu kreditu trumpąja žinute. Taip pat reikės užsiregistruoti, kaip ir imant greitą kreditą internetu, tačiau privalumas yra toks, jog būdami toli nuo kompiuterio ar namų galėsite tiesiog vienu SMS‘u gauti pinigų į savo sąskaitą – tiesiog įvesite į žinutę tam tikrą kodą, kurią jums bus išdavusi greito kredito bendrovė. Tai labai patogi paslauga tiems, kurie moka elgtis su pinigais ir žino, kad savo finansinę būklę apskaičiuoja objektyviai.